Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Чармед Интервю №1

Go down 
АвторСъобщение
P.Halliwell
Admin
Admin
P.Halliwell


Male
Брой мнения : 203
Age : 34
Местожителство : Бургас
my power : freez time
Чародейка : Piper Halliwell
Registration date : 26.03.2008

Чармед Интервю №1 Empty
ПисанеЗаглавие: Чармед Интервю №1   Чармед Интервю №1 I_icon_minitimeСъб Апр 12, 2008 1:59 am

Чармед Интервю №1 4



Какъв е пътя за създаването на телевизионна история?
Интервю със Алиса Милоно, Роуз МакГолан и Холи Мари Комбс.
За актрисите и техните брилянтни роли като вощици във филма "Чародейки".
репортаж на "WB"

През пролетта на Януари след последното излъчване на епизодите от осмия сезон, Чародейките бяха интервюирани за главна подържаща женска роля в сериал. Актрисите споделят с усмивки, че са стигнали много надалеч и не са си и представяли, че сериалаще бъде толкова успешен както и хонорарен.

Тъжни ли сте, след този финал?

Роуз (Пейдж): Беше ми много странно когато четях последните си реплеки от последния сценарии. Факта, че сериала свършва наистина малко ме натъжаваше! Да определено ми е тъжно, а и все пак това бяха 5 години от живота ми, в които и много се привързах със Холи и Алиса, а и сега сме много добри приятелки, може би и най-добри.

Алиса (Фийби): Да, напълно съм съгласна с Роуз, беше много странно и дори аз в този момент съм неспособна да изобразя своите чувства, защото те са много дълбоки. Очевидно обаче това е края, а и писаното си е писано, ние с Роуз и Холи ще си подържаме връзка, макар вече не и в имението "Халиуел" (казвайки го с усмивка)

Има много спорни въпроси, че се очаква 9-ти сезон, това вярно ли е, и да очакваме ли такъв сезон?

Роуз: Това би било чудесно, но 8-мия сезон бе последния и ще остане последен за жалост!

Холи (Пайпър): През изминалите години преживях много прекрасни мигове, очаквахме наистина много и получихме много, но 8-мия сезон макар и да е много тъжно наистина е последен (казва завъртайки очи)

Роуз: А и след толкова врем и очакване края дойде и договорите ни и на трите изтекоха.
Сега вече има много нови врати и нови възможности, ще се виждаме пак, така че....(обръща глава към Холи и Алиса и се усмихва).

Как ви подържат така добре?

Холи: Значително добре, макар и никога да нямахме повишения.
В годината на първата премиера през 1998 във любимото на всички предаване, имаше политичност на рекламирането на два сериала, но това което хората надявам се запомниха е, че надпреварата между сериалите и вдигането на "Чародейки" на по-горна позиция от останалите. А в повечето случаи в пресата непрекъснато се писаха неща които са лъжа за нас и когато в "WB" споменахте момичетата от Buffy, Felicity и Gilimor и което и да е друго предаване (което впрочие не е по-дълго от "Чародейки") не измести позицията на "Чародейки"

Роуз: Аз нямам кой знае каквомнение, нито огромна информация която да потвърждавам, освен моето лично обеждение, че сериали които са с главна женска роля биват спирани по-бързо от другите, но това не се отнася за "Чародейки"

Холи: Защото повечето такива сериалчета са проблематички сапунки (смее се, и цитира)
- Аз исках онзи бански, по-дяволите!
- Ох, счупих си нокътчето и бла, бла...

Вие имате ли си любим епизод от сериала?

Холи: (към Роуз) Ти си си голям фен на твоя корумпиран епизод...

Роуз: Моята импровизация на линия: Това което се случва в моя живот, начина по-който трябваше да го ръководя и голямата корупция в него, за мен вероятно е и ще си остане завинаги: 'Charmed Noir" S07xEp08. Вещицата Пейдж отива в 1930 година влизайки в в книга - ганкстерска новела...И така цялото семейство събрано се опитват да разрешат проблема с излизането и оцеляването и! Аз ще я харесвам наистина завинаги защото тогава ние карахме една изумителна кола, а и имаше прекрасен скрип и много добри осветления
(Роуз към Холи) Аз пък мисля, че твоя беше тогава когато танцуваше на бара на онава страхотно парче!?

Холи: Нееее...Това бяха най-унизителните ми моменти. Аз трябваше да се напия и накрая Шанън да ми хореографства насреща...и така аз бях наистина, съваршенно отсъстваща (пияна) за да не мисля...! Може би моя най-любим епизод ще си остане онзи със "Camelot". Но незнам защо!
Аз просто трябваше да се боря със сабя и трябваше да го направя възможно, най-добре, макр че не ми бе особенно лесно, а и Алиса много се забавляваше отстрани имайки предвид, че тя е нашия спец по тези моменти във сериала...

Какво можете да ми кажете за финала?

Холи: Ами,..може би почти нищо, защото е по-добре да се види, вместо да се каже, но мисля че някой изминал семеен член или по-точно гостуваща звезда ще се завърне във предаването...И така!

Шанън?

Холи: Ами (Усмихва се) Онова беше съвсем различно предаване (смее се)

Джулиан МакМеан?

Роуз: Хах...той се завърна за 150-тия...

Чародейките ви пожелават повече щастливи мигове!
Върнете се в началото Go down
http://charmed.forumotions.net
 
Чармед Интервю №1
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Интересни Факти, новини, интервюта :: Нашето Списание-
Идете на: